1951
Dzimis Rīgā. Beidzis RPI Arhitektūras un celtniecības fakultātes Arhitektūras nodaļu (1975). Arhitektu savienības biedrs (1980). Strādājis institūtā “Pilsētprojekts” (1975–1983), KM restaurācijas projektēšanas kantorī, vadījis AS projektēšanas biroju “Arhprojekts”, kopš 1992.gada – reklāmfirmas “Biznesa partneri” direktors.
Nozīmīgākie projekti:
Universālveikals Salaspilī, brīvdabas estrāde Vilgalē, Brāļu kapu memoriāls Valkā. Veiksmīga sadarbība ar tēlnieku Andri Vārpu – uzstādīti pieminekļi Voldemāram Irbem, Kārlim Padegam, Vilhelmam Ostvaldam, Paulam Valdenam un vides skulptūra “Omnibuss”.
Enciklopēdija “Latvija un latvieši”. MĀKSLA UN ARHITEKTŪRA BIOGRĀFIJĀS.
Rīga, 1995
Atrodas:Maskavas ielā 121 b, Mazā Kalna ielas skvērā
Īpašnieks:RPA "Rīgas pieminekļu aģentūra" valdījumā
Vides skulptūra ir viens no Rīgas Latgales priekšpilsētas izpilddirekcijas (tag. Austrumu izpilddirekcijas) pilsētvides sakārtošanas, atdzīvināšanas un izdaiļošanas projektiem, kas ļoti veiksmīgi iederas Mazā Kalna ielas skvēra – bijušā siena tirgus ainavā. Tā kalpo kā atskats vēsturē uz 1852. gadā atklāto pirmo omnibusa satiksmi Rīgā, kas ar laiku pārtapa zirgu tramvajā un 1901. gadā – elektriskajā tramvajā. Tēlnieks Andris Vārpa savas idejas realizācijai izmantojis ielu dzelzceļa sliedes, kvadrātdzelzi un betonu. Trīs metrus augstā vertikālā kompozīcija sastāv no armēta betona pamata, uz kura pacelts omnibusa vagons, virs kura nostiprinātas divu zirgu un cilvēka - kučiera figūra. Tā ir viegla, gaisīga, caurskatāma – it kā uzzīmēta gaisā.